Zaproszenie do tworzenia planu działania LGD na rok 2013. (2012-11-09)

Szanowni Państwo, trwają prace nad budżetem naszego Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy”. Jak co roku planujemy działania jakie wynikają i są bezpośrednią realizacją naszej Lokalnej Strategii  Rozwoju, której pełna treść  znajduje się na tutaj: LSR. Zwracamy się do naszych członków, mieszkańców naszego regionu oraz wszystkich którzy czuja się z nami związani  o pomysły i sugestie działań  jakie możemy wspólnie zaplanować i zrealizować. Wszystkie Wasze propozycje zostaną przeanalizowane i wzięte pod uwagę przy ostatecznym zatwierdzeniu planu działania na rok 2013. Na propozycje czekamy do końca listopada 2013. Przesłać je można mailem na adres biuro@partnerstwodrawy.org

Szanowni Państwo, trwają prace nad budżetem naszego Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy”. Jak co roku planujemy działania jakie wynikają i są bezpośrednią realizacją naszej Lokalnej Strategii  Rozwoju, której pełna treść  znajduje się na tutaj: LSR. Zwracamy się do naszych członków, mieszkańców naszego regionu oraz wszystkich którzy czuja się z nami związani  o pomysły i sugestie działań  jakie możemy wspólnie zaplanować i zrealizować. Wszystkie Wasze propozycje zostaną przeanalizowane i wzięte pod uwagę przy ostatecznym zatwierdzeniu planu działania na rok 2013. Na propozycje czekamy do końca listopada 2013. Przesłać je można mailem na adres biuro@partnerstwodrawy.org« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.