LGD Partnerstwo Drawy na Targach Pracy i Edukacji (2013-03-21)

19 marca w hali sportowej przy Gimnazjum w Drawsku Pomorskim odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Na targach swoje stoisko miało także nasze Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Drawy. Targi organizowane były przez Powiatowy Urząd Pracy, Starostę Drawskiego oraz Burmistrza Drawska Pomorskiego. W czasie targów odwiedzający mogli zapoznać się z ofertami firm, instytucji, uczelni, szkół, a także stoiskami służb medycznych, straży pożarnej i wojska.

19 marca w hali sportowej przy Gimnazjum w Drawsku Pomorskim odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Na targach swoje stoisko miało także nasze Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Drawy. Targi organizowane były przez Powiatowy Urząd Pracy, Starostę Drawskiego oraz Burmistrza Drawska Pomorskiego. W czasie targów odwiedzający mogli zapoznać się z ofertami firm, instytucji, uczelni, szkół, a także stoiskami służb medycznych, straży pożarnej i wojska.
Na stoisku naszego LGD można było:
- uzyskać informacje o tegorocznych  naborach wniosków  w ramach Programu  Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013
- informacje o innych programach realizowanych przez nasze LGD
- zapoznać się z materiałami i publikacjami wydawanymi przez LGD,
- otrzymać ostatnie wydania naszej  Gazety Echa znad Gwdy i Drawy
- wziąść udział w zabawach i konkursach z nagrodami
« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.