„Generator Nowoczesności Partnerstwa Drawy” (2013-03-14)

Sukces LGD „Partnerstwo Drawy” konkursie grantowym dla organizacji pozarządowych na nowatorskie projekty promujące wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie. Więcej…

W konkursie ogłoszonym w styczniu b.r. przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego projekty zgłosiło 70 organizacji z całego kraju. Tylko 10 z nich przyznano dotację. Projekt naszej Lokalnej Grupy Działania pn. „Generator Nowoczesności” znalazł się wśród wybrańców tego elitarnego konkursu. 
W ramach realizowanego projektu planowane jest utworzenie centrum „Generator Nowoczesności Partnerstwa Drawy” - nieformalnej sieci lokalnych organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, osób fizycznych oraz jednostek sektora publicznego służącej podniesieniu jakości wykorzystania dostępnych narzędzi ICT, wzajemnej wymianie doświadczeń i informacji w zakresie tworzenia wspólnych projektów i poszukiwania funduszy na ich realizację, znajomości przepisów i uwarunkowań formalno-prawnych i specjalistycznej pomocy informatycznej. W ramach tego centrum planujemy organizację spotkań , szkoleń i konferencji w zakresie tworzenia wspólnych projektów i poszukiwania funduszy na ich realizację, znajomości przepisów i uwarunkowań formalno-prawnych i specjalistycznej pomocy informatycznej. W ramach projektu zostanie utworzony  portal internetowy służący jako biblioteka wiedzy, narzędzie komunikacji i wymiany doświadczeń, wspólna tablica ogłoszeń o prowadzonych naborach, konkursach i imprezach. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w projekcie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, przedsiębiorców, publiczne placówki kulturalne i oświatowe działające na terenie naszych gmin członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy”, a także osoby fizyczne aktywnie działające na rzecz społeczności lokalnej. Wszelkie informacje w naszym burze w Złocieńcu przy ulicy Stary Rynek 6, tel. 943720325, e-mail: biuro@aprtenrstwodrawy.org« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.