"Nowe Technologie Lokalnie" "Nowe Technologie Lokalnie" (2012-12-19)

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” jest uczestnikiem programu "Nowe Technologie Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego jest przez FRSI - Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem tego programu jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w społecznościach lokalnych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ICT).

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe działające na naszym terenie do korzystania ze wsparcia Mobilnego Doradcy. Oprócz jego osobistych kompetencji i fachowości dysponuje on potężnym wsparciem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, jej fachowców i ekspertów w wszystkich dziedzinach ICT.   więcej...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” jest uczestnikiem programu "Nowe Technologie Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego jest przez FRSI - Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem tego programu jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w społecznościach lokalnych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ICT). Właśnie je jego ramach  na naszym obszarze rozpoczyna działanie  Mobilny Doradca - konsultant  oferujący wsparcie organizacjom pozarządowym oraz innym podmiotom (np. biblioteka, dom kultury, szkoła, samorząd) w zakresie wykorzystania oraz rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Mobilny Doradca jest  osobą mobilną podróżującą pomiędzy podmiotami zgłaszającymi zapotrzebowanie na jego wsparcie.  Zakres jego wsparcia nie jest jednorazowy, lecz wpisuje się w proces długofalowego doradztwa. Pomoc Mobilnego Doradcy dedykowana jest przede wszystkim małym organizacjom i podmiotom, których nie stać na zatrudnienie informatyków lub doradców technologicznych. Jest on neutralnym konsultantem i nie reprezentuje żadnych grup interesu czy firm sprzedających urządzenia lub usługi w zakresie ICT.  Doradztwo jest całkowicie bezpłatne i służyć ma rozwojowi naszych organizacji w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii, które tak błyskawicznie się rozwijają.
Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe działające na naszym terenie do korzystania ze wsparcia Mobilnego Doradcy. Oprócz jego osobistych kompetencji i fachowości dysponuje on potężnym wsparciem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, jej fachowców i ekspertów w wszystkich dziedzinach ICT.  
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę programu:
Znajdzecie tam  tam kompleksową informację o programie,  możecie zalogować swoją organizacje i korzystać z wszelkiego możliwego wsparcia w zakresie nowych technologii.

Dane kontaktowe Mobilnego Doradcy działajacego na naszym terenie:


Maciej Lorenc

E-mail: maciej.lorenc@technologielokalnie.pl

Tel. Kom:793743642« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.