„Rowerowe Ekopodróze po Pojezierzu Drawskim” (2012-10-24)

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wydało przewodnik dla rowerzystów opisujący szlaki rowerowe naszego regionu.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wydało przewodnik dla rowerzystów opisujący szlaki rowerowe naszego regionu. Przewodnik opisuje najciekawsze miejsca położone wzdłuż kilkudziesięciu opisanych szlaków turystycznych, atrakcje przyrodnicze,  zabytki architektury i inne ciekawe, warte odwiedzenia miejsca. Przewodnik zawiera także praktyczna mapę naszego regionu. Zachęcamy do rowerowych eskapad po naszych gminach tak turystów jak i naszych mieszkańców. Warto wykorzystać piękny słoneczny dzień np. sobotę czy niedzielę, aby udać się w dobrym towarzystwie czy to rodziny czy też znajomych na odkrywanie tajemnic Pojezierza Drawskiego. Jest ich tutaj bardzo, bardzo wiele. Mamy nadzieję, że ta publikacja zachęci Was do aktywności i pomoże zaplanować   rowerowe Eko-podróże.  Ahoj przygodo!

Przewodnik „Rowerowe Eko-podróże po Pojezierzu Drawskim” wydany w nakładzie 1500 egzemplarzy dostępny jest w gminnych punktach informacji turystycznej oraz w biurze LGD „Partnerstwo Drawy” w Złocieńcu.  Wydawca publikacji jest EKO-MAP www.ekomap.pl.« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.