„Pojezierze Drawskie w poezji obrazu” (2013-04-15)

Właśnie ukazała się najnowsza publikacja wydana pod patronatem naszego Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” pt. „Pojezierze Drawskie w poezji obrazu”. Autorem zdjęć zaprezentowanych w tej publikacji jest Leszek Paradowski , mieszkaniec Drawska Pomorskiego. 

Właśnie ukazała się najnowsza publikacja wydana pod patronatem naszego Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” pt. „Pojezierze Drawskie w poezji obrazu”. Autorem zdjęć zaprezentowanych w tej publikacji jest Leszek Paradowski , mieszkaniec Drawska Pomorskiego.  Prace tego artysty w zostały w roku ubiegłym wysoko wyróżnione na arenie międzynarodowej. Zdobył on Grand Prix oraz pięć złotych medali w jednym z najważniejszych konkursów fotograficznych na świecie "21. TRIERENBERG SUPER CIRCUIT 2012" w Austrii. Lista dotychczasowych nagród i wyróżnień jest tutaj dużo większa. Jednak najważniejsze jest to, że jest on amatorem i miłośnikiem aktywnego życia na terenie naszego regionu. Wydany album w bardzo atrakcyjny i oryginalny sposób pokazuje to piękno naszych zachodniopomorskich pejzaży. Każde z zaprezentowanych w nim zdjęć to osobne dzieło sztuki. Publikacja ta dofinansowana została ze środków Powiatu Drawskiego oraz Gminy Drawsko Pomorskie.


Ponadto wydanie publikacji wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

W galerii poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć z tego albumu. Jesteśmy pewni, że zachęcą wszystkich do odwiedzin naszego pojezierza, które swoim pięknem potrafi zachwycić każdego i o każdej z czterech pór roku.« Powrót«Sierpień» «2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Ni
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Powiat Drawski
Powiat Drawski
Powiat Szczecinecki
Powiat Szczecinecki
Czaplinek
Gmina Czaplinek
Drawsko Pomorskie
Gmina Drawsko Pomorskie
Kalisz Pomorski
Gmina Kalisz Pomorski
Ostrowice
Gmina Ostrowice
Wierzchowo
Gmina Wierzchowo
Gmina Szczecinek
Gmina Szczecinek
Barwice
Gmina Barwice
Złocieniec
Gmina Złocieniec
Borne Sulinowo
Gmina Borne Sulinowo
Grzmiąca
Gmina Grzmiąca
Drawno
Gmina Drawno

LGD Partnerstwo Drawy
LGD Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy
LGR Partnerstwo Drawy

© 2011 Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy", Wszelkie prawa zastrzeżone.